Британська антитерористична поліція вважає тризуб і симоволіку Азова екстремістськими символами

Британська антитерористична поліція вважає тризуб і симоволіку Азова екстремістськими символами

Британська антитерористична поліція ще у червні 2019 року внесла у свій посібник з екстремізму український тризуб. Щоправда в довіднику малий Державний Герб України сигналізує британським поліцейським про небезпеку у вигляді тату. Тож важко спрогнозувати, як реагуватимуть британські поліцейські на тризуби у вигляді значків чи прикрас.Українське посольство у Великій Британії вже висловило протест. Довідник антитерористичної поліції містить ще один елемент, що стосується України – символіку батальйону “Азов”, що боронить Україну від російсько-терористичних агресорів.

Згадування британцями “Азова” суголосне вимозі 40-а конгресменів США визнати полк терористичною організацією. Цікаво, що під час Львівського безпекового форуму полковник британської армії у відставці Глен Грант назвав полк “Азов” єдиним в Україні підрозділом, що відповідає стандартам НАТО. Кому “Азов” стоїть кісткою поперек горла – неважко здогадатися.

Насправді Києву слід більше перейматися цією інформацією. Адже британська антитерористична поліція – це орган, що діє суто у Великій Британії. Немає інформації, що на Туманному Альбіоні діють екстремістські організації, які використовують тризуб і символіку “Азова”. Отже, це тавро ектремізму принесене іззовні. Британська антитерористична поліція співпрацює із розвідкою. А британська розвідка входить до розвідувального альянсу “П’ять очей”, до якого входять також Австралія, Канада, Нова Зеландія, США.

Зважаючи, що “Азов” непокоїть деяких американських політиків, очевидно йдеться про обмін інформацією щодо екстремістських рухів у межах розвідувального альянсу “П’ять очей”. Це означає, що тризуб і символіка “Азова” вже є в таємних базах даних не лише британської антитерористичної поліції. Кому кісткою поперек горла стоїть національний сивол України, як, власне, і сама незалежність – неважко здогадатися.